Keskerakonna valimishüüdlause on “Teeme teisiti!”

Keskerakonna valimishüüdlause on “Teeme teisiti!”

Keskerakonna juhatus kinnitas Keskerakonna hüüdlauseks eesseisvatel Riigikogu valimistel “Teeme teisiti!” Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare sõnul võtab Keskerakonna hüüdlause kokku erakonna peamise sõnumi valijale. Esmaspäeval, 22. detsembril kl 18.00  on kõik oodatud Estonia kontserdisaali kuulama Edgar Savisaare "Suurt kõnet".

Eesti film "Mandariinid" pääses Oscari eelvalikusse

Eesti film "Mandariinid" pääses Oscari eelvalikusse

"See on väga tore uudis. See film püüab olulisel teemal rääkida rahvuslikku vaenu õhutamata. Veel üks edu põhjus on, et seda filmi on tänu produtsendile ning Eesti ja Gruusia riigi toetusele püütud esmakordselt ka veidi reklaamida," ütles filmi peaosatäitja Elmo Nüganen.

FOTOD! Oleviste kiriku vaeste jõululõunal oli sadu inimesi

FOTOD! Oleviste kiriku vaeste jõululõunal oli sadu inimesi (1)

Ligi sadakond puudustkannatavat inimest kogunes täna Oleviste kiriku jõuluõunale. Lisaks maitsvale söögile pakkusid kodututele ja vähekindlustatud inimestele kaunist muusikalist elamust Evelin Samuel, Reet Linna, Kaire Vilgats ja mitmed teised muusikud. 

Südamelt ära

Aastavahetusööl saab koju ühistranspordiga

Aastavahetusööl saab koju ühistranspordiga

Tallinna Transpordiameti sõitjateveo osakond teatab, et jõulude ajal, 24.-26. detsembrini töötab Tallinna ühistransport pühapäevaste sõiduplaanide alusel. Aastavahetusööks pikendatakse aga linna põhisuundadel töötavate ühistranspordiliinide tööaega.

Merike Martinson: võitis kaine mõistus

Merike Martinson: võitis kaine mõistus

Eile võttis riigikogu vastu korrakaitseseaduse muudatuse, mis taastab enne 1. juulit kehtinud olukorra ja keelab avalikes kohtades alkohoolsete jookide tarbimise. Tallinna linnavalitsus on otsusega väga rahul.

Pealinna küsimus: milline jõulukink on kõige väärtuslikum?

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid