Tallinnal on Baltikumi kõige uuem bussipark

Tallinnal on Baltikumi kõige uuem bussipark

"Uued bussid tekitavad minus rahuoleva tunde. Esimest korda tekkis olukord, kus uued bussid ei mahu kõik ära isegi mitte Vabaduse väljakule,“ ütles Tallinna linnapea Edgar Savisaar, võttes täna keskpäeval Vabaduse väljakul vastu uusi busse firmalt MAN Truck & Bus AG.

Pentuste Autorollo-afääri lõpusirge: Prokuratuur ja sugulased panid vana mehe tanki

Pentuste Autorollo-afääri lõpusirge: Prokuratuur ja sugulased panid vana mehe tanki (0)

Skandaalse veofirma Autorollo ühe peamise võlausaldaja Teet Järvekülje sõnul pääsevad kogu afääri tegelikud arhitektid kriminaalsüüdistusega kohtu alla andmisest. Olgugi et haihtunud on ligi 230 000 eurot sularaha ning firma sõlmis miljonilisi kahtlasi laenulepinguid nn varifirmadega. Järvekülje arvates polnud aga poliitik Keit Pentus-Rosmannuse eakas isa Väino Pentus kindlasti see, kes Autorollo ümber punutud kahtlased skeemid välja mõtles.

EMAD MURES: Kas vaestelt peredelt hakatakse tõesti lapsi ära võtma?

EMAD MURES: Kas vaestelt peredelt hakatakse tõesti lapsi ära võtma?

"Uus lastekaitseseadus kujutab ohtu üksikvanemaga ning teistele vähekindlustatud korralikele peredele, kes lastekaitsja hinnangul on võib-olla liiga vaesed, et rahuldada lapse majanduslikke vajadusi," ütleb ühenduse Emade ja Laste Kaitseks juhatuse liige Maris Kuusik. "Seadus on tehtud mitte laste kaitseks, vaid lastekaitsjate tööjuhendiks."

Pealinna küsimus: mida arvate erakonnajooksikutest?

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport

Viimased uudised

Viimased galeriid