Karsklusliit tahab keelata kogu alkoholireklaami

Karsklusliit tahab keelata kogu alkoholireklaami

Reklaami, kus hipid päikeseloojangul õllekest libistavad, võiks ära keelata, sest seaduse järgi ei tohi jätta muljet, et naps suurendab sotsiaalset või seksuaalset võimekust. Niigi hambutu seaduse täitmist riik aga eriti ei nõua, lisaks laseb Eesti alkoholi piiramatult reklaamida noorte lemmikpaigas - veebis. Kiireim tee inimelude päästmiseks oleks alkoholireklaam täiesti keelata. Näiteks ei tohi kanget alkoholi reklaamida meie naaberriigis Soomes ning ajaloost, kui väga veinilembelisena tuntud riigis, Prantsusmaal.

Reisides võib saada surmava nakkuse

Reisides võib saada surmava nakkuse

"Peamiselt kimbutavad reisijaid soolenakkused, mis levivad saastunud toidu, vee, käte või pindade kaudu. Kergema nakkushaiguse korral ei vaja inimene haiglaravi, vaid haigus põetakse läbi juba reisil olles või hiljem kodus. Meie haiglasse ravile jõuab aastas kümmekond reisimisega seotud nakkushaiguste juhtu," räägib Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkuskliiniku juhataja dr Kai Zilmer.

Anto Raukas: tuumajaamast pole pääsu

Anto Raukas: tuumajaamast pole pääsu

Kuidas lähemas tulevikus Eestis elektrit toota, selle üle ollakse eri meelt. Kuna põlevkivi kaevandamine saastab loodust ning põlevkivi ise ei ole kuigi suure kütteväärtusega, siis ei ole põlevkivienergeetikal enam tulevikku. Akadeemik Anto Raukase arvates pole meilgi pääsu tuumajaama rajamisest.

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Krimi

Välisuudised

Sport

Viimased galeriid