KIIRABIJUHT: Tallinlaste elu kiirema päästmise nimel vajaksime kaks korda rohkem brigaade!

KIIRABIJUHT: Tallinlaste elu kiirema päästmise nimel vajaksime kaks korda rohkem brigaade!

"Kuigi Tallinna kiirabi on Londoni omast nobedam, peaks tallinlastele kiirabibrigaade olema ligi 40, aga riik ostab sisse vaid 22 brigaadi. Tallinnas on ligi kolmandiku võrra vähem kiirabi ressurssi kui mujal Eestis, meil on palju rohkem tööd, aga peame olema tugevad ja siiski hakkama saama," räägib täna 50-aastaseks saav Tallinna kiirabi peaarst Raul Adlas, kes pani rohkemate elude päästmise nimel kiirabiautode peale sõitma ka väga kõrge professionaalsusega arstid.

JUHTKIRI: Eesti õhk kui universumi naba

JUHTKIRI: Eesti õhk kui universumi naba

Eatonian Airi tegevust õigustav Andrus Ansip meenutab kultusseriaal "Star Trek" mister Spocki - kõige kindlameelsem tulnukast ohvitser Maa tähelaeva Enterprise pardal. Ei mingit liigset emotsiooni, ainult kivine nägu, külm kaalutlev meel ja kõigutamatu usk oma asja õigsusesse.

Prints Andrew tuleb Eestisse

Prints Andrew tuleb Eestisse (0)

Eestisse tuleb peaminister Taavi Rõivase külalise ja tehnoloogiakonverentsi Latitude59 peaesinejana esmaspäeval visiidile Yorki hertsog, prints Andrew.

SPETSIALIST: Seksuaalvägivald läheb maksma üle miljoni euro aastas

SPETSIALIST: Seksuaalvägivald läheb maksma üle miljoni euro aastas

"Inimesed oskavad väga hästi tajuda füüsilise vägivalla olukordi kodus. Emotsionaalset vägivalda, nagu näiteks teisele inimesele võlgade tekitamine, ei peeta alati vägivallaks," rääkis sotsioloog ja TNS Emor uuringu läbiviija Jaanika Hämmal. "Pangakaardi ära võtmine paljudes peredes ongi nii-öelda normaalne."

NÄDALAVAHETUS PILDIS

miks läänemere piirkonnas on kõige suurem narkoprobleem?

Lugeja kirjutab

Nali ja naer

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

KÕIGE NUNNUM UUDIS: Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomaaias sündisid imearmsad naaritsabeebid!

Loomapere muudkui kasvab. Liigikaitse uuringute laboris on pesakonnad juba kolmel euroopa naaritsal, kokku on sündinud 16 naaritsapoega. Samuti sündisid nädala jooksul uued kitsetalled, jaapani makaagid, ilvesed ja mitmed linnud hauduvad mune.

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga