Homme toimub Pärnamäel omasteta lahkunute mälestustalitus

Homme toimub Pärnamäel omasteta lahkunute mälestustalitus (0)

Reedel, 31. oktoobril kell 14 toimub Pärnamäe kalmistul omasteta lahkunute mälestamiseks oikumeeniline talitus, kus palvuse viivad läbi Tallinna praost Jaan Tammsalu, Eesti Metodisti kiriku superintendent Taavi Hollman ja Tallinna Baptistikoguduse poolt peasekretär Erki Tamm.

Rongaisad ja -emad kaotavad õiguse mitmele toetusele

Rongaisad ja -emad kaotavad õiguse mitmele toetusele

Justiitsministeerium saatis kooskõlastusringile eelnõu, millega muudetakse elatiste sissenõudmine tõhusamaks ning väidetavalt pannakse rohkem lapsevanemaid elatist maksma, muuhulgas kaotavad elatisvõlglased õiguse mitmetele toetustele.

Avalikustati piinamine Leedu karusloomafarmis

Avalikustati piinamine Leedu karusloomafarmis

Eile avaldati Leedus käesoleval aastal salaja filmitud videomaterjal karusloomafarmidest. Materjali avalikustas Leedu loomaõiguslaste organisatsioon  Tušti Narvai (Tühjad puurid), kus oli üles võetud šokeerivad kaadrid karusloomadest, kes olid tihedalt paigutatud väikestesse puuridesse ja keda sunnitakse elama ebasanitaarsetes tingimustes.

Suletakse Artelli jäätmejaam

Suletakse Artelli jäätmejaam

Seoses lepingu lõppemise ja teenuspakkuja muutumisega on alates 1. detsembrist Artelli tänava jäätmejaam suletud ning seda hakkab asendama Rahumäe jäätmejaam aadressil Rahumäe tee 5a. Teenuse osutaja muutus riigihanke tulemusel, kus soodsama pakkumuse tegi Rahumäe jäätmejaama operaator Mittetulundusühing Keskkonnateenused.

ÜLO VOOGLAID: Saamatu valitsus ei näe oma seaduste tagajärgi

ÜLO VOOGLAID: Saamatu valitsus ei näe oma seaduste tagajärgi

Nn haridusametnikud valetavad, et Eesti haridussüsteem on peaaegu kõige parem maailmas, ehkki teavad, et Eestis on õpilased kõige õnnetumad, joovad ja suitsetavad kõigist rohkem, tarbivad narkootikume ja teevad veel, mida oskavad, et "stressi maandada", kirjutas sotsiaalteadlane Ülo Vooglaid.

PILDID: Toomas Paul tähistas 75-ndat juubelit

PILDID: Toomas Paul tähistas oma 75-ndat juubelit

Tuntud ja kõrgelt hinnatud arvamusliider, teoloogiadoktor Toomas Paul tähistab täna 75. sünnipäeva. Jaani kirikus toimunud pidulikul üritusel esines tervituskõnega ka Tallinna linnapea Edgar Savisaar, kes soovis juubilarile tugevat tervist ja loomingulist kirge.

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Krimi

Välisuudised

Sport

Viimased galeriid