NB! Soodsadtehingud.eu reisipakkumistega tasub olla ettevaatlik

NB! Soodsadtehingud.eu reisipakkumistega tasub olla ettevaatlik

Tarbijakaitseamet manitseb inimesi olema ettevaatlik veebilehe soodsadtehingud.eu pakkumistega, sest amet on saanud neljapäeval hulgaliselt vihjeid ja pöördumisi seoses lehel avaldatud reisipakkumistega Bulgaariasse. Amet pöörab tarbijate tähelepanu, et pakkumistes esineb hulgaliselt puudusi ja ebakõlasid.

Reformierakondlane Sukles: Reformi reiting kukub, kuna valitsus võtab raha valest kohast

Sukles: Reformi reiting kukub, kuna valitsus võtab raha valest kohast

"Reformierakonna toetus on kukkunud madalale ja ühe languse põhjusena on toodud valitsuse ideede kehva lahti seletamist. Küsimus ei ole selles, et rahvale on halvasti seletatud, kust raha võetakse, vaid hoopis selles, et need raha äravõtmise-saamise kohad, mis on välja käidud, on valed," pahandas reformierakondlasest Haapsalu linnapea Urmas Sukles.

HARIDUS: Õpetajad õpilastest ja vastupidi

Salaviina ja -suitsu müüakse peamiselt kodudest

Salaviina ja -suitsu müüakse peamiselt kodudest (0)

Eesti Konjunktuuriinstituudi arvutuste alusel tarbiti 2014. aastal ühtekokku 1,4 miljonit liitrit salaalkoholi, mis moodustas Eesti elanike tarbitud viinast 17-21%. Illegaalse alkoholituru tõttu jäi riigil aktsiisi- ja käibemaksu näol saamata ligikaudu 11,8 miljonit eurot.

Sooja jagub nädala lõppu tagasihoidlikult

Sooja jagub nädala lõppu tagasihoidlikult (0)

Kuni uue nädala alguseni on meie õhuruum läänekaarde avatud ja sealt suurt sooja loota pole. Kui õhk on kuivem, siis ähvardab selgetel öödel taimi külmaoht, aga päevad on päikese kaasabil mõnusalt soojad. 

Lähenemas on lastekaitsepäev. Pealinn küsis tuntud inimestelt, mis ohustab praegu kõige rohkem meie lapsi ja mille eest oleks vaja neid ennekõike kaitsta.

Nali ja naer

Krimi

Tarbija

Tervis

Pere ja kodu

Kultuur

Majandus

Välisuudised

Sport