Jaanus Karilaid: pangem Ühtse Venemaa protokoll Eestit teenima !

Jaanus Karilaid: pangem Ühtse Venemaa protokoll Eestit teenima !

"Me peame selle protokolli Eesti huvides tööle panema. Selle protokolli alusel on meil võimalik esiteks käivitada läbirääkimised Eesti Vabariigi presidendi ametiraha tagasisaamise teemal. Praegune president ei kanna ju mitte Eesti riigivõimu järjepidevuse märki, vaid selle koopiat. Meie kõrgeimat riikluse sümbolit hoitakse endiselt Moskvas, Kremli relvapalatis. Mitte keegi pärast Lennart Merd pole selle tagastuse teemaga tegelnud, nüüd tegelgu sellega Eesti Keskerakond - oma koostööprotokollile tuginedes,“ ütles keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid.

Nõid Nastja:punane kivi tõmbab armastust ligi!

Nõid Nastja:punane kivi tõmbab armastust ligi! (0)

"Kõik punased kivid on head armastuse ligi tõmbamiseks -sobivad nii karneoolid, granaadid, rubiinid, need kivid tõesti toimivad selles maailmas. Roosa kvarts, aga aitab ennast paremini armastada ja väärtustada,“ teab nõid Nastja soovitada.

Tuntud mehed astuvad loomade eest lahingusse

Tuntud mehed astuvad loomade eest lahingusse (0)

Eesti Loomakaitse Seltsi eestvedamisel astuvad 12 tuntud Eesti meest  täna, sõbrapäeval, 14. veebruaril Audentese spordihallis korvpallilahingusse Eesti edukaima korvpallinaiskonnaga „1182 Tallinn“ aidates sellega tasuda hättasattunud kodu- ja metsloomade raviarveid. Kõik huvilised on oodatud võistlusele kaasa elama!

14. veebruar on valentinipäev

EESTI SUURPANGAD: Majanduskasv jäi ootustele märkimisväärselt alla ning töötust kasvatab sel aastal töötajate masinatega välja vahetamine

EESTI SUURPANGAD: Majanduskasv jäi ootustele märkimisväärselt alla ning töötust kasvatab sel aastal töötajate masinatega välja vahetamine

Kuigi eelmisel aastal langes töötuse määr Eestis 6,2 protsendile, võib tänavu oodata tööpuuduse näitaja kasvu, kuna väheneb nii tööealine elanikkond ja tööjõu kallinemine sunnib ettevõtteid vahetama töötajaid masinate vastu. Esialgnehinnang neljanda kvartali SKP-le näitas, et eelmisel aastal aeglustusmajanduskasv tugevalt. Värske ekspordi- ja turismistatistika kohaseltvähenesid nii kaubavahetus kui välisturistide külastused.

Kas kooseluseaduse rakendamiseks tuleks küsida referendumil rahva arvamust, nagu Keskerakond seda teha soovib?

Savisaare kohtulahing prokuratuuriga

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Jaanus Riibe: Rõivas lisab tuima järjekindlusega omavalitsusele kohustusi, rahalisi vahendeid kärbib aga üha väiksemaks

Jaanus Riibe: Rõivas lisab tuima järjekindlusega omavalitsusele kohustusi, rahalisi vahendeid kärbib aga üha väiksemaks

"On irooniline, et rõhutakse pidevalt sellele, et praegused omavalitsused ei saa hakkama ega suuda tagada elanikele vajalikke teenuseid. Paraku on selles süüdi just need samad valitsuserakonnad, kes praegu õhinal ja külma poliitilise kalkulatsiooniga erinevaid omavalitsusi kavatsevad liita," nendib Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe.

Nelli Kalikova Eestile välismaa tähelepanu tõmmanud AIDS-i epideemiast: meil ei ole ühtegi epidemioloogiat valdavat spetsialisti

Nelli Kalikova AIDS-i epideemiast: meil ei ole ühtegi epidemioloogiat valdavat spetsialisti

"Ei ministeeriumis, Tervise arengu instituudis ega kusagil mujal pole meil mitte ühtegi spetsialisti, kes valdaks epidemioloogiat, aga kõik tahavad juhtida HIV-vastast võitlust," rääkis Kalikova. "Kui me niiviisi pimesi toimetame, siis me ei saa viiruse leviku tõkestamisega hakkama." Kalikova sõnul on välissaatkondade sekkumine komisjoni moodustamiseks ettepaneku tegemise näol väga hea, kuna kahjuks kuuleb meie valitsus tihti ainult seda, mis tuleb välismaalt."Muidu me istume oma soos ja vaikime."

Keskerakond loob Eestile parema tuleviku!

Ajaloolane David Vseviov: valitsus eirab rahva probleeme !

Ajaloolane David Vseviov: valitsus eirab rahva probleeme !

"Meie kuritegevuse statistika on õudne - eelmise aasta jooksul langes ligi 90 alaealist vägistamise ohvriks oma peres  ja seda tehti nende oma pereliikmete poolt Eestis. Paljud nendest pereliikmetest on mustanahalised ja paljud moslemid? Aga meie avalikkuse suhtumine – see pole teema, seda ei aruta, „ ütles ajaloolane David Vseviov. "3000 inimest on end registreerinud Odini sõdalasteks, aga meie ajame taga seda ühte pagulast! Meil on endal vanglad pätte täis – see ei tähenda, et need poleks probleemid, aga me ei tohi unustada ka teisi probleeme,“ nentis Vseviov  OÜ Mondo korraldatud seminaril.“Kuidas hariduse kaudu vähendada võõrahirmu ja rassistlikke hoiakuid?”

TERRORISM JA ISLAMIRIIK

Pealinna parimad palad 08.02.2016