VIDEO! Kersti Kaljulaid: ränderaamistiku riigikogus arutamine ei ole valitsusvastutusest vabanemine

VIDEO! Ratas pärast presidendiga kohtumist: me soovime, et riigikogu arutaks ränderaamistikku võimalikult kiiresti

President Kersti Kaljulaid kohtus täna kõikide valitsuserakondade juhtidega. Peaminister Jüri Ratas ütles pärast kohtumist, et arutati valitsuse tervise ja vastutuse üle. Nii tema kui ka president soovivad, et riigikogu annaks ränderaamistikule hinnangu ja see peaks toimuma võimalikult kiiresti. Vaata kell 18.00 Pealinna otseülekannet, kui president teeb sel teemal avalduse.

Teravnurk

Pealinn

KOORMA ALL LOOKAS: Liiga raske koolikott toob kõvera selja ja vaevused kogu eluks

KOORMA ALL LOOKAS: Liiga raske koolikott toob kõvera selja ja vaevused kogu eluks

"Lapsed kannavad kõiki asju kaasas, sest ei tea kunagi, millist õpikut õpetaja nõuab. Algklassides on tavaline, et poole koolipäeva pealt vahetatakse tunnid ära," ütles õpetaja ja Eesti lastevanemate liidu juhatuse liige Kristiine Vahtramäe. Suisa 85%-l õpilastest kaalub koolikott liiga palju ning laste rühiprobleemide hulk kasvab algklassidest saadik massiliselt. Lapsed käivad küürus ja kurdavad selja-, kaela- ja peavalusid.

Pakendi lugemine aitab teha tarku valikuid

Pakendi lugemine aitab teha tarku valikuid

"Toidupoodides olevad pakendid on väga ilusad, aga samuti on nendel kirjas palju kasulikku informatsiooni, mille lugemine aitab toitu ostes teha tarku valikuid," ütles maaeluminister Tarmo Tamm.

Linnaosade uudised

Tallinna elamumajanduskonverents

konverents "Kuidas tagame järjepidevuse ja terviklikkuse alkoholipoliitikas?"

Alkosõltlase aitamine tuleb maksumaksjale odavam

Alkosõltlase aitamine tuleb maksumaksjale odavam

"Meil on alkoholiraviks ressursse, aga mitte piisavalt, ja sellepärast juhtubki, et potentsiaalsed patsiendid jõuavad hoopis kallimasse hoolduse etappi ehk siis vanglasse," nentis tervise arengu instituudi juht Annika Veimer. "Ravi tulemusel saaks inimene ree peale ja väheneks koormus kogu ühiskonnale."

Seminaril „Samal poolel - lapse poolel arutatakse lastesõbralikku lastekaitset

Danske astronoomiliste summadega rahapesuskandaal

Põnev/kasulik

Eesti teadus saab juurde 20 miljonit eurot

Eesti teadus saab juurde 20 miljonit eurot

"2019 aastal pannakse teadus- ja arendustegevusse Eesti riigis võrreldes 2018. aastaga juurde 10 protsenti ja see tähendab 20 miljonit eurot," kinnitas peaminister, et töö käib selle nimel, et tõsta rahastust 1%-ni SKP-st.

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid

UURING: 70 protsendis sisekontrolliga omavalitsustest avastati pettuseid (8)

Ettevõtluskõrgkoolis Mainor kaitstud lõputööst selgub, et 70 protsendis sisekontrolli poolt auditeeritud omavalitsustes leiti pettuseid ning pooled omavalitsused siseauditit üldse läbi ei viigi. "Ei saa öelda, et regioonides pettustega ei võideldaks, aga kuna ühtset riigiülest reglementi pole ja igaüks saab ise valida, mida ja kuidas teha, siis on ka peale haldusreformi paljud omavalitsused küllalt läbipaistmatud," kommenteeris lõputöö autor Maili Hiiemäe.

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi
Eesti

Päästeamet kutsus tuleohu tõttu kokku üleriigilise staabi (3)

Kuna looduses on praegu äärmiselt tuleohtlik aeg, mida näitavad ka viimaste nädalate jooksul sagenenud suured metsa- ja maastikutulekahjud, kutsus päästeameti vastutav korrapidaja päästeameti peadirektori korraldusel kokku üleriigilise staabi. "Soe sademeteta ilm päästesündmuste vähenemist ei ennusta, pigem vastupidi," ütles päästeameti vastutav korrapidaja Sven Jablonski.