Suitsu- ja vinguandur Nublu päästis Viljandimaal pere tulekahjust
Eesti

Suitsu- ja vinguandur Nublu päästis Viljandimaal pere tulekahjust

Ööl vastu neljapäeva läks Viljandimaal asuvas eramus põlema kuumale pliidile jäetud plastmassist kauss. Põlengule reageeris suitsu- ja vinguandur Nublu, mis äratas pererahva ning andis häireteate turvaettevõttele G4S, kes palus häirekeskusel saata sündmuskohale päästjad.

Ministrid tunnustasid peresõbralikke tööandjaid

Ministrid tunnustasid peresõbralikke tööandjaid

"Töö- ja pereelu ühitamine puudutab meid kõiki – igas eas on omad rõõmud ja väljakutsed, olgu selleks uue pereliikme lisandumine, laste kasvatamine, lähedaste toetamine või töö kõrvalt oskuste täiendamine," ütles sotsiaalminister Tanel Kiik.

 

Linnaosade uudised

Pealinn

Tänav saab talvel paremini puhtaks, kui autoomanikud arvestavad sahameestega

Tänav saab talvel paremini puhtaks, kui autoomanikud arvestavad sahameestega (1)

"Linnavalitsus on otsustanud, et tänavad tuleb senisest kiiremini lumest ja jääst puhtaks saada ning seetõttu on lähemate aastate eelarvestrateegias ette nähtud suured lisasummad, millega teede-tänavate hooldamisel võib arvestada," ütles Tallinna keskkonna- ja kommunaalameti juhataja asetäitja Tarmo Sulg. Ta lisas, et vajalik on autojuhtide ja lumetõrjujate teineteisemõistmine.  

Tabasalu Ühisgümnaasium pälvis Euroopa Ettevõtliku Kooli tiitli
Haridus

Tabasalu Ühisgümnaasium pälvis Euroopa Ettevõtliku Kooli tiitli

Eile õhtul tunnustati Helsingis ettevõtlusõppe eestvedaja Junior Achievement Europe poolt silmapaistvaid Euroopa alg- ja keskkoole, kus ettevõtlusõpe on eriti edukalt muu õppetööga ühendatud. Viiendat aastat välja jagatava tunnustuse pälvis teiste seas ka Tabasalu Ühisgümnaasium. 

Mida saaks igaüks ise ära teha looduskeskkonna säilimise heaks?

Kingo: postkontorite arv ei vähene
Tarbija Eesti

Kingo: postkontorite arv ei vähene

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo märkis kolmapäeval riigikogu infotunnis, et kuigi konkurentsiamet on soovitanud postkontorite arvu vähendada 215-le, siis on plaanis siiski Omniva praegused 267 postkontorit säilitada.

Liikluspiirangud Tallinnas

Tallinna ettevõtluspäev

Põnev/kasulik

Kardin teeb ruumist kodu
Pere Eesti

Kardin teeb ruumist kodu

Aknakattel on oluline roll ruumi kujundamisel ning õigesti valitud kardinad annavad toale kodust hubasust, rõhutavad pererahva iseloomu ning aitavad parandada kõikvõimalikke ruumivigu. 

Lugeja kirjutab

Teravnurk