Mustamäele kerkib uus moodne kultuurikeskus

OODATUD MAJA: Mustamäele kerkib uus moodne kultuurikeskus

"Uues majas saavad olema nüüdisaegsete võimalustega ruumid huviringidele ja avarad saalid," rääkis abilinnapea Eha Võrk Mustamäe Kultuurikeskuse Kaja asemele kerkiva moodsa kultuurikeskuse kohta. Mustamäe kultuurikeskuse uude hoonesse on kavandatud läbi kolme korruse ulatuv suur saal, huviringide ruumid ja bändide harjutusruum.

Tipp-poliitikud saavad töövarjud

Tipp-poliitikud saavad töövarjud

"Poliitika ei ole igav, vaid on äärmiselt huvitav. Töövarju nädala eesmärk on seda näidata ka noortele! Üks asi on kuulda erinevate tipp-poliitikute tööst meedia vahendusel, kuid hoopis teine on ise lähedalt tutvuda ja otse esitada endale huvitavaid küsimusi," ütles peakorraldaja Liis Ivaste.  

Kas Tiit Ojasoo sobib EV 100. aastapäeva vastuvõttu lavastama?

Pealinn

Mida peavad tuntud eestlased rahvusluseks ja eestimeelsuseks?

IGA KOLMAS NAINE ON OHVER: Kaheksa õõvastavat müüti perevägivallast

IGA KOLMAS NAINE ON OHVER: Kaheksa õõvastavat müüti perevägivallast

Statistika on ehmatav: iga kolmas naine Euroopa Liidus ja Eestis on kogenud mingit liiki füüsilist ja/või seksuaalset vägivalda alates 15. eluaastast. Vägivalla kohta käivate müütide ümberlükkamine on vajalik vägivalla all kannatajate huvides – oluline on julgustada neid abi otsima ja panna vägivallatsejad oma tegude eest vastutama, kirjutab võrdsuspoliitikate osakonna nõunik Airi Mitendorf.

Mustamäele kerkib 300-kohalise saaliga uus Kaja kultuurikeskus

Mustamäele kerkib 300-kohalise saaliga uus Kaja kultuurikeskus

Kaja kultuurikeskuse uude hoonesse tulevad läbi kolme korruse ulatuv suur saal, huviringide korrus ja bändide harjutusruum. "Mustamäe inimesed on oodanud nüüdisaegsete võimalustega uut kultuurikeskust juba väga kaua," ütles abilinnapea Eha Võrk. "Praegune Kaja on ju ehitatud mitte kultuurimajaks, vaid hoopis kinoks."

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

HEINZ VALK: Maksan meeleldi osa teenitust üldsuse hüvanguks!

"Kui juba selline töökoht käes on, kus rohkem teenib, siis sealt natuke kõigi hüvanguks näpistada pole mingi ülekohus," leidis vabadusvõitleja Heinz Valk. "Maksude abil muudetakse riigi elu meeldivaks võimalikult paljudele. Muidu poleks ju riigil mõtet, me võiksime elada mingi suguharuna edasi, aga see oleks hukatus kogu rahvale."

Põnev/kasulik

Linnaosade uudised

Lasnamäe kutsub traditsioonilisele tuleskulptuuride etendusele

Lasnamäe kutsub traditsioonilisele tuleskulptuuride etendusele

"Kutsume kõiki linna kõige suuremale kuuselõkkele Lasnamäelt kogutud jõulupuudest! Teid ootavad  väge täis trummarid ja valgusshow, soojendavad tantsud ja lummav tuleskulptuuride etendus. Tulge perega ja sõpradega!", kutsus Lasnamäe linnaosa vanem Maria Jufereva.

terrorism Euroopas

Lugeja kirjutab

Põgenikekriis: mida teeb Eesti? mida teeb euroopa?

Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine

Brexit: kas Suurbritannia lahkub euroliidust? kas euroopa liit laguneb?